poniedziałek, 20 października 2014

Zwierzaki

Także i zwierzaki korzystały w pełni z lata, wygrzewając ile się da w ciepłych promieniach słońca :)
Seniorka rodu, całkiem niepoważna jak na swój status ;) Mama pierwszego powyżej na zdjęciu kiciusia i babcia trzeciego

Kaczusie w pełni się opierzyły, stając się śnieżnobiałe. Chyba, że pada deszcz, to wtedy najlepszą zabawą jest taplanie się w błocie :)Z naszej łąki korzystały też krowy pewnej starszej, bardzo pracowitej pani, w zamian za pyszne mleko od czasu do czasu:6 komentarzy:

 1. Przepiękny ten kiciuś w trawie. Niemal czuje się mruczącą sielankę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. cudo zwierzaki :) ile kotów wam się ostało??
  jak to wspaniale popatrzeć na te letnie klimaty - u nas już ta złota polska jesień jakby na wykończeniu, zaczyna się szaro i buro robić. już mi tęskno do wylegiwania się w ogrodzie jak te twoje kitki na zdjęciu :) trzymajcie się ciepluchno!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy kot jest inny czyli chyba macie trzy . Krowy na łące super , w naszej wsi coraz rzadszy widok , świnkę na święta kupujemy w sąsiedniej wsi . Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiciusiów mamy teraz 3, nie wiem jak ja mogłam zapomnieć dać zdjęcie seniorki rodu , bardzo łownej i przyjaznej Kociej Mamie (ma już 6 lat i pełno wydanych na świat kociąt za sobą) . Już nadrabiam i załączam zdjęcie do posta ;) A tego kiciusia z drugiego zdjęcia już z nami nie ma, zniknął bez wieści. Jeszcze zimą 9 kotów było, w tym 5 wysterylizowanych kocić. U nas koty mają pełną swobodę i chodzą gdzie chcą i kiedy chcą. Taka wolność ma swoje konsekwencje. Bywa też i tak, że do nowych domów się wpraszają, przeważnie tam gdzie nie ma innych kotów. Jeden cwaniak dosyć blisko i sąsiadka mówiła jak się myszami przynoszonymi pod drzwi wkupywał. Tak więc teraz mamy 3 koty i jednego, który przychodzi prawie codziennie gdzieś z innej miejscówki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Koty kotami, ale jakie śliczne kaczuszki :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...