wtorek, 3 stycznia 2017

Klub Pożądanego Nasionka 2016

Wymiana nasionek na forum dobiegła końca. Postaram się wysłać nasionka do końca tego tygodnia, czyli w sumie do czwartku, bo w piątek wypada święto. Paczuszki już naszykowane, pozostaje tylko zapakować do koperty i odwiedzić pocztę. Paczuszki pojadą aż do 22 osób. Jak to dobrze że Ania z Brzeziny Mojej, zaoferowała swój czas i wysiłek jako Centrala, dzięki czemu można się dobrze bawić i cieszyć, nie wydając pieniędzy na tak wiele listów. Wystarczy tylko jeden do Ani, plus opłacenie zwrotnego do siebie :)

Pakowanie paczuszek sprawiło mi sporo radości, która się powtórzy przy odbiorze Waszych nasionek :) W razie jakichkolwiek pytań piszcie komentarze pod tym postem, a jakby była potrzeba to mogę też dorzucić do tego wpisu zdjęcia np. z oznaczonym dokładnie nasionkiem (troszkę łusek i innych "paprochów" w niektórych paczuszkach się Wam trafi). Niech kiełkują i rosną jak najlepiej :)


pojedyncze paczuszki

a tutaj już zestawy dla każdego z osobna, żeby łatwiej było Ani segregować


Pewnie znacie, ale wkleję też tutaj link do pobrania Terminarzu Wysiewu Nasion Kwiatów i Warzyw

http://naogrodowej.pl/katalogi_i_czasopisma2 komentarze:

  1. A u mnie już specjalna skrzyneczka czeka na wszystkie przesyłki. Jak się pięknie wypełni, to nastąpi czas segregowania i pakowania - nie mogę się doczekać!

    OdpowiedzUsuń
  2. wow, ale się napracowałaś - popakować tą drobnicę w mini woreczki to nie przymierzając jak Kopciuszek, i z pewnością w ogrodach obdarowanych będzie jak w bajce. Lubię stronę naogrodowej ale jakoś nigdy nie zajrzałam na forum, muszę nadrobić tą zaległość :)
    ps. ślicznie u Ciebie, z pewnością będę często zaglądać, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...